تبلیغات
درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی - نوشتار ( سی دی اسلحه حق ۲) از مهندس دژاکام
اگر اسلحه را به کار نبرید از بین می رود ، زبان هم همین طور است . یعنی اگر انسان اندوخته هایی دارد باید این اندوخته ها را به کار ببرد ، این اندوخته ها همه چیز می تواند باشد و اگر این اندوخته ها را به کار ببریم مدام متبلور می شود .
" نوشتار سی دی اسلحه حق 2 "
به نام قدرت مطلق الله 


صفحه 265 کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر :


وقتی که آدم بسیار حسودی هستی و ظرف درونت برای حسادت مناسب باشد ، آن وقت حسادت بر تو القاء و الهام می شود و آن را به تو اعطا می کنند . وقتی آدم نکبتی هستی و سرمایه زیادی هم داشته باشی به تو آن سرمایه را می دهند ولی حالت خساست را در تو القاء می کنند !وقتی بذل و بخشش داشته باشی هیچ چیز نداری ، یعنی اگر 10 تومان داشته باشی و کسی نیاز داشته باشد آن را به او می دهی ! حتی گاهی اوقات هم قرض می کنی و می دهی به کسی که نیازمند است و به آن طرف هم نمی گویی که قرض کرده ام تا ناراحت نشود !

پس در اینجا می بینیم که خداوند همه چیز را در سیستم به انسان اعطاء می کند  و هر کس باید آن ویژگی را داشته باشد تا آن موقع به او اعطا کنند .

این تفکر را نکنید که خداوند بعضی ها را به طور مخصوص دوست دارد و بعضی ها را دوست ندارد . خداوند اصلا" شهرام و بهرام سرش نمی شود و اصلا" چنین چیزی در درگاه خداوند نیست . شما بروید قرآن را مطالعه و بررسی کنید این طور نیست که خداوند از یک سری خوشش بیاید و به آن ها اعطاکند و به یک سری چیزی اعطا نکند .

" لیس للانسان الا ما سعی "  انسان چیزی نیست مگر آنکه خودش تلاش کند .

این که شما ویژگی خاصی دارید و به شما اعطا شده است ، نه این طور نیست . مگر اینکه انسان صالحی باشید .

سید بودن شما خیلی قابل احترام و خوب است ولی اگر آدم صالحی نباشید و آدم ناپاکی باشید این سید بودن برای شما کاری نمی کند و جرمتان بیشتر است .

بنابراین خیال نکنید طبقه بدی می شود و هر کس هر فسادی که می خواهد مرتکب شود و بگوید من این طورم ، سیدم .. خداوند پارتی بازی سرش نمی شود . اگر این طور بود پس عدل خداوند چه ؟ عدالت خداوند چه ؟ که این اگر حسین دژاکام است پس هر ماشینی که می خواهد بردارد و هر زمینی که می خواهد رایگان بردارد !

من بارها گفته ام : " لیس للانسان الا ما سعی " انسان چیزی نیست جز آنچه که تلاش می کند .

شما فرض کنید خداوند هستید و 2 انسان وجود دارند ؛ یکی سید است و دیگری سید نیست . آن شخصی که سید است گناه می کند و آن که سید نیست مرتکب گناه نمی شود . برای شما کدام یک عزیز تر است ؟ بنابراین ما همه مخلوقات خداوند هستیم و باید حواسمان خیلی به این برنامه ریزی ها جمع باشد .

می خواستم این را بگویم که خداوند هیچ چیز را مجانی عطا نمی کند مگر آنکه ارزش آن را داشته باشد . مگر آنکه تلاش کرده باشد. میشود شما دانشگاه نروید و به شما دکترای شیمی بدهند ؟ بگویند چون شما نوه و نتیجه لویی پاستور هستید به هر کدام یک مدرک دکترای شیمی بدهند ؟ به من اگر دکترای شیمی بدهند من از آن چه می فهمم ؟

بنابراین همه انسان ها در مقابل پروردگار یکتا برابر هستند و نزدیک ترین انسان ها به خداوند پرهیزکارترین آن هاست . نزدیک ترین انسان ها به خداوند خدمتگزارترین انسان هاست . هرگز در قرآن گفته نشده است که نزدیک ترین انسان ها به خداوند مسلمان ها هستند یا یهودی ها هستند یا شیعه ها هستند یا سنی ها هستند ! هرگز در قرآن چنین چیزی گفته نشده است . بنابراین از نظر معنوی اگر خداوند به هر کس چیزی می دهد و چیزی اعطا کند باید به آن ظرفیت خودش رسیده باشد .

و از نظر مالی اگر اعطا کند برای امتحان است . " فاما الانسان اذا ما ابتلاه .." انسان را آزمایش می کنیم با رزق و روزی زیاد .

می گویند خداوند من را دوست داشت و من را اکرام کرد و به من داد و بعضی ها می گویند چون خداوند من را دوست دارد به من می دهد اگر من را دوست نداشت که نمی داد و بعضی از انسان ها هم وجود دارند که رزق و روزی شان را تنگ می کنیم . آن ها هم می گویند ؛ پروردگار ما به ما اهانت کرد ، جلوی رزق و روزی ما را گرفته و ما را دوست ندارد . در قرآن می گوید : " کلا " هرگز !  ما شما را مورد آزمایش و تست قرار می دهیم . دادن مال و یا گرفتن مال ، فقیر و یا غنی بودن باعث نمی شود که شما بندگان برگزیده خداوند باشید  . این ها برای آزمایش و تست است  تا ببینیم چند مرده حلاج هستید و چه کاره اید !

این را گفتم تا شما بدانید اکنون که ماه رمضان است و تمام هزینه های ماه رمضان بعهده خودمان است ، فقط دو نفر آمده اند و کمک کرده اند ! و این را جهت اطلاع حضرات می گویم که البته من نیازی به این پول شما ندارم و این شما هستید که به دادن این پول نیاز دارید .

" از من به یک اشاره     از تو به صد دویدن "  افراد زیادی در قسمت های متعدد کنگره هستند که فقط منتظر این هستند تا به آن ها اشاره کنم که بروند 2 میلیون یا  5 میلیون بیاورند .. بنابراین خیلی روشن و شفاف بگویم من به این 2 تومان یا 5 تومان یا 100 تومان شما نیاز ندارم ولی شما نیاز دارید تا به یک نقاطی برسید . به این می گویند بین دعوا نرخ تعیین کردن !

* پس در خود این توان را یافته اید . به عبارتی به شما عطا نموده اند . پس با عقل جلو بروید و بندها را از هم بدرید و حق را جاری نمائید که هر قدر هم کوچک باشد ، احیای دوباره می شود .

همیشه باید با عقل جلو بروید ، هیچ وقت با احساس حرکت نکنید . البته باید در زندگی عشق و عقل و ایمان با هم باشد ولی برای جلو رفتن باید با عقل بررسی کنید  . وقتی این حرکت ها را انجام دهید ؛ " همین حرکتی که من به شما می گویم : من به شما نیازی ندارم شما خودتان نیاز دارید برای اینکه خودتان را احیا کنید ، یعنی خودتان را زنده کنید و خودتان را بسازید ، تفکر خودتان را بسازید ."

ما همه کار برای ساختن و احیای خودمان انجام می دهیم . یعنی به صورت تمثیل هر کاری انجام میدهیم برای رسیدن به بهشت موعود است . حالا بهشت موعود چه هست بماند ..

شما خیال نکنید اگر 10 تومان به گدا می دهید برای خدا می دهید . می گوئید برای رضای خدا می دهم در حالیکه همه چیز برای خداست . به خدا منت میگذاریم که این کار را به خاطر تو انجام داده ام ! این تفکر را نکنید . شما هر حرکتی انجام می دهید به خاطر نیاز خودتان است و خداوند هیچ نیازی ندارد . شما اگر نماز می خوانید ، روزه می گیرید ، کار نیکو انجام می دهید ، دروغ نمی گوئید .. به خاطر احیای دوباره خودتان است .

من به شما قول می دهم هیچ کس در آن دنیا جلوی شما را نمی گیرد و نمی پرسد چرا آن کار را انجام دادید ! این ها تمثیل است ولی این طور نیست .

" الله سریع الحساب " خداوند سریع به حساب انسان ها می رسد . همین جا یک کاری انجام می دهی حالت خوب می شود و یا یک کاری انجام می دهی حالت بد می شود . می گویند : بهشت خداوند به وسعت تمام آسمان ها و زمین هاست . یعنی هر کجای این زمین و آسمان می تواند بهشت خداوند باشد ، جهنم خداوند نیز می تواند هر کجا باشد . پس بهشت و جهنم به اندازه تمام زمین و آسمان هاست و جای خاصی نیست .

شما دائما" وارد بهشت و جهنم می شوید . آن دنیا هم همین طور است . همه چیز به خودت بر می گردد . تو اگر نماز بخوانی خودت احیای دوباره می شوی پس به خاطر این ترس نماز نخوان که فردا از تو سوال کنند چرا نمازت را نخوانده ایی . بعضی ها هم که الحمدلله برای پدر و پدربزرگشان نماز می خوانند . مثل این است که پدرم دلش درد می کند و من به جای او قرص مسکن بخورم !!  بنابراین باید همه کارهایمان را خودمان انجام دهیم و هر حرکتی که انجام می دهیم برای احیای خودمان است .. و خداوند به این ها نیازی ندارد . بروید قرآن را بخوانید و سعی کنید عربی یاد بگیرید تا درست بخوانید.

* از اوقات خود به خوبی بهره ببرید و وقت را در اجرای امور ، بجای خود ، نیکو به کار گیرید و انشالله در کل امورات مالیه ، توفیق حاصل نمائید . جنگ و نبرد در ضمیر خواب ، بین آنچه در شما بوده و هست ،  در غیر خواب هم ، انجام پذیر است . خود شما هم خوب می دانید .

هر کاری انسان در خواب انجام دهد در بیداری هم انجام می دهد . اگر در خواب شما یک نفر را بزنید در بیداری هم می توانید بزنید . اگر در خواب از او کتک بخورید در بیداری هم کتک می خورید و..

* به قول دین دستور که می گوید : ما که درخت خرما نداشتیم به آن صورت که از آن بالا برویم ؛ اما در اسارت و در فرار ،یاد گرفتیم که بعضی وقت ها به درخت خرما پناه ببریم .هم در بالا بود ، هم در آنجا اطعمه هم بود .

بعضی چیزها را انسان یاد ندارد مثلا" شخصی با سرعت 2 یا 5 کیلومتر می دود وقتی یک گرگ به دنبالش بیوفتد با سرعت 20 کیلومتر می دود !  ما هم که نمی توانیم خودمان بالای درخت خرما برویم و خرما بچینیم ولی در مواقع زار و زمانی که دشمن ما را دنبال کند از ترسمان به بالای درخت می رویم ، هم بالا رفتن از درخت خرما را یاد می گیریم هم از آن بالا همه جا را می بینیم و از خرما هم می خوریم .

بعضی کارها در زندگی با جبر انجام می شود . وقتی به شما یک فشار و یک جبر و یک تحکمی وارد می شود شما در پرتو آن تحکم و زور خیلی چیزها را یاد می گیرید و  نیروهای بازدارنده و تخریبی کارشان همین است .. وقتی گرگ به دنبال انسان بیوفتد باعث می شود تا دوی ماراتون انسان قوی شود .. پس یک سری چیزها در طبیعت بعنوان نیروی مکمل وجود دارد.

* پس به دو جهت ، در موضوع بالا رفتن از آنگونه درخت ها ، آموزش اجباری دیدیم . حال شما هم آموزش خویش را با فرمان ، در اختیار گرفتید و به درجه قضاوت حق و ناحق هم نائل گردیدید . پس تلاش یافتن انجام و عمل ، در شما با قاضی و حاکم برابر است . حق یارتان باشد .

ما باید برویم .

ایشان می گویند که پس از کشتی دو به دو ، دیدار حریف فاتح ، واجب است .

خویش خویش ، بیگانه باشد

اگر خویش را خویشتن نداند

یعنی اگر فامیل ، برادر ، پدر و مادر .. اگر با انسان درست برخورد نکنند و انسان را مثل خودشان نبینند از بیگانه هم بیگانه ترند . دو روز از فوت شخص گذشته است بر سر تقسیم ارث و میراث چاقوکشی می کنند ، اگر مال حلال باشد این درگیری ها وجود ندارد .

با بیگانه به از خویشتن باشید .

به یاد خدا باشید و کلام حق را بجا و درجا ، عمل نمائید .

سلاح ؛ هر چه باشد ؛ اگر به کار نبرید . زنگ می زند .

خاصه کلام باشد .

خداحافظ .

اگر اسلحه را به کار نبرید از بین می رود .. زبان هم همین طور است . یعنی اگر انسان اندوخته هایی دارد باید این اندوخته ها را به کار ببرد ، این اندوخته ها همه چیز می تواند باشد و اگر این اندوخته ها را به کار ببریم مدام متبلور می شود . من هر چقدر که به شما آموزش می دهم خودم بیشتر یاد می گیرم و صیقل می خورم . راهنما به شما آموزش می دهد خودش صیقل می خورد چون دارد اسلحه اش را و آن آموخته هایش را به کار می گیرد . ولی اگر استفاده نکند و راکت باشد تبدیل به فاضلآب می شود . آب وقتی می ماند ، می گندد ولی وقتی که جاری باشد دائما" در حرکت است
طبقه بندی: سی دی های مهندس دژاکام و امین دژاکام،
برچسب ها: درمان اعتیاد، وب لژیون آقای فریدون جنابی، نوشتار سی دی اسلحه حق ۲ از مهندس دژاکام،

تاریخ : دوشنبه 5 تیر 1396 | 12:01 ب.ظ | نویسنده : لژیون کمک راهنما جنابی | نظرات

daryllungsford.hatenablog.com
شنبه 7 مرداد 1396 08:29 ب.ظ
My spouse and I stumbled over here by a different page and thought I might check
things out. I like what I see so now i am following
you. Look forward to exploring your web page yet again.
فریدون جنابی
سه شنبه 6 تیر 1396 02:26 ب.ظ
بااحترام ...ضمن عرض ارادت به حضور مهندس عزیز زیباترین و برنده ترین و کار ساز ترین اسلحه کلام بجا و بموقع می باشد ... یاعلی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

  • paper | چاله | قدس