تبلیغات
درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی - نوشتار (سی دی روزنه موجودیت )از مهندس دژاکام

روزنه موجودیت یعنی روزنه ای که همه انسان ها از آن روزنه وارد زمین می شوند؛ یا از آن روزنه وارد حلقه های آفرینش      می شوند ..

به نام قدرت مطلق الله


رعد  22/01/77 ؛روزنه موجودیت

صفحه 281 کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر

روزنه موجودیت یعنی روزنه ای که همه انسان ها از آن روزنه وارد زمین می شوند؛ یا از آن روزنه وارد حلقه های آفرینش می شوند .

* امروز ؛ بیست و دو روز از فصل زایش طبیعت می گذرد و در مراسم نوروز که ما ایرانیان به نشانه 12 ماه از سال ، دوازده روز را جشن میگیریم ؛ نتوانسته ایم با دوست و استاد خود ، رعد ، طبق سنت در مراسم نوروز ، دید و بازدیدی داشته باشیم . امروز با کمال اشتیاق ، توانستیم به دیدار ایشان ، نائل گردم . مذاکرات ما ، در ذیل آورده می شود.

فصل بهار، فصل زایش طبیعت است . 12 روز ابتدای فروردین که تعطیل است، به نشانه 12 ماه می باشد، به ازای هر ماهی 1 روز از سال تعطیل است . که روز بعد آن سیزده بدر است .

 

* نگهبان : بعد از ستایش الله و مردان پاک سیرت ، خدمت شما ، سلام عرض می کنم و نوروز را شادباش می گویم . اما مسئله ایی که می خواستم امروز از شما درخواست نمایم ، این است که ؛ چون آخرین برگهای کتاب ،در حال مصور شدن است ، از شما هم تقاضا دارم ، خطابه ای یا سخنی بگویید ؛ زیرا این مجموعه ، کاری بوده است گروهی و انسان های زیادی در تدوین و مصور نمودن آن ، به خواست الله ، نقش داشته اند.

در دفعات قبل گفتیم گاهی ستایش الله در گفتارها و نوشتارها بر مبنای دانستن و گاهی بر مبنای عادت است ! مثلا" می گوید:  بسم الله الرحمن الرحیم حسین هستم !!  بهتر است در مسائل پیش پا افتاده نام خداوند را نبریم، در مسائلی که حائز اهمیت می باشد، باید نام خداوند را آورد و ستایش کرد و اگر انسان بشناسد که خداوند چه موجودی هست و چه کسی است، حتماً این کار را از صمیم قلب انجام می دهد.

مردان و زنان پاک سیرت کسانی هستند که باعث پیشرفت انسان ها وخروج انسان ها از ظلمت می شوند . بنابراین ستایش این افراد نیز قابل اهمیت و احترام می باشد و چون استادان من همه مرد بوده اند من از واژه مردان پاک سیرت استفاده کرده ام .

گاهی اوقات شخصی که رمانی می نویسد ، یک موجودات خیالی ، افسانه ای را در تصویر خود بوجود می آورد و خلق می کند. مانند : کارتن پینوکیوو پتر ژپتو، نویسنده پینوکیو را در افکار و اندیشه خودش خلق کرده .. ولی در کتاب 60 درجه این خیال پردازی ها نیست که نویسنده این شخصیت ها را خلق کند و جای آنها صحبت کند ، اگر این طور بود من خیلی خوشحال بودم چون باید دانش بالا و قدرت بیان بالایی داشتم تا بتوانم به جای همه این شخصیت ها صحبت کنم و بعضی موضوعات را بشکافم و پرده از روی بعضی رازها بردارم .. بنابراین اساتید من کاملا" حقیقی و برای من قابل لمس هستند .

در گرداوری کتاب 60 درجه  و یا مجوعه کنگره ، درست است که در ظاهر قضیه فقط من هستم ولی کسان زیادی در آن نقش داشته اند که خیلی ساده و پیش پا افتادشان همین سردار و سیلور و رعد هستند .

 

 * رعد : سلام و درود بر یاران جست و جو گر که دنبال حق هستند . روز نو ، مبارک و آغاز فصل در شروع تازه با شهر نو ساخته ، بر کل خانواده مبارک باشد ؛ به خصوص بر زوجه گرامیتان که تاریکیها را تجربه کردند و آن ها را به اعماق سیاهی سپردند ؛ تا شما در نور الهی ، تولد یابید و از کوچکترین شهر ، به آفاق قدم نهید . و اما بابت سخنرانی و یا خطابه که عرض می نمائید . شما خود ، خطابه زنده اید و غرش رعد و برق الهی ، شهر شما را ویران نخواهد نمود ؛ زیرا برای کسانی این بنا را نهاده اید که از حلقه تاریکی به روشنائی ، رهسپار خواهند شد .

یک ویژگی که همه ما پیدا می کنیم این است که تبدیل به آدم های جستجوگری می شویم . یعنی در هر مسئله ای که پیش می آید، جستجو می کنیم، تفکر می کنیم، برنامه ریزی می کنیم و بعد آن را به فعلیت در می آوریم . حتی خانم های مسافر که روزهای سه شنبه روی کلام الله مجید کار می کنید این کار جست و جو گری شما روی مطالب و کلمات و لغات است.. اگر می خواهید سوالی بپرسید ، باید لااقل نصف علم را داشته باشید ، اگر نصف علم را نداشته باشید ، نمی توانید سوالی بپرسید . بعنوان مثال : ما نمی توانیم در مورد رادیواکتیو سوالی بپرسیم . اگر می خواهیم در این مورد سوالی بپرسیم ، باید کمی از رادیواکتیو را بلد باشیم.

در اینجا " شهر نو " تمثیل از جسم است و هم می توانیم بهار را در نظر بگیریم که در آن همه چیز از نو ساخته می شود . یعنی بدن ساخته شده و آن سیستم هایی که تخریب شده بود و آن نکبت اعتیاد برطرف شده است و شخص رها و آزاد است .

میگوید غرش رعد و برق الهی ، خشم های الهی ، دامنگیر تو نخواهد شد و دامنگیر کسانی که دارند این کار را انجام می دهند که شامل راهنماها و آنهایی که دارند در این راه زحمت می کشند ، نمی شود . چون هیچ نیرویی برای ما ترسناک نیست و هیچ آسیبی به ما نخواهد رسید . چون ما داریم کاری انجام می دهیم سیستمی را بوجود می آوریم ، بعنوان مثال بعنوان یک راهنما داری کاری انجام می دهی که انسان ها را از حلقه تاریکی به حلقه روشنایی هدایت می کنی پس در صراط مستقیم قرار داری و خشم خداوند شامل حال تو نمی شود .

وقتی افرادی که به رهائی می رسند و سفر خود را درست انجام داده باشند، از نظر تفکر و اندیشه به حالت تعادل رسیده باشند و انسان های صالحی شده باشند، درگیر بعضی مسائل دنیوی نشده باشند، خود آن ها یک خطابه زنده می شوند.

هیچ نیرویی ترس ندارد، تنها نیروئی که خوف دارد، فقط نیروی الهی می باشد ، کسیکه در صراط مستقیم قرار دارد ، از این نیرو ترسی ندارد و آسیبی نمی بیند.

 

* یعنی به عبارتی ؛ بازگشت به خود ، در نقطه ای که ناری هستند ، تبدیل به نور می شوند . خداوند تبارک و تعالی ، پاداش شما را در انجام عمل بزرگ به شما عنایت بفرماید . شاید گوشه ای از آن مثلث ، به تحول شما مربوط باشد ؛ زیرا در بایگانی الهی ، قرار خواهد گرفت.

ما تصور می کنیم این آموزش ها و این وادی ها فقط برای معتادان است ولی برای همه انسان ها می تواند موثر واقع شود ! چرا که انسان های بیرون از کنگره خصوصا" در کشور ما به خاطر شرایط موجود بسیار به هم ریخته و عصبانی هستند . بعنوان مثال در کشورهای پیشرفته دروغ معنا ندارد ، کسی غیبت و تجسس نمی کند .. ولی متاسفانه در اینجا همه خودشان را گم کرده اند به همین دلیل ما در پیام ماه مبارک رمضان گفتیم : " خویش خویشتن را پیدا کنید " ما هم با این ماده جادویی خودمان را گم کرده بودیم . سایر انسان ها هم خودشان را گم کرده اند و دنبال هدف و پیشرفتشان نیستند ..

منظور از نقطه نار، کسانی هستند که از تاریکی به سمت نور رهسپارند. نار به نوری می گویند که از شعله آتش بدست می آید . و این نارمصموم و پر از دود است و برای اینکه بتوانیم آن را به نور تبدیل کنیم باید پالایش و تصفیه انجام دهیم . در این سیستم انسان ها را از نار به سمت نور هدایت می کنند و از حلقه تاریکی به حلقه روشنائی حرکت می دهند و خداوند به آن ها پاداش خواهد داد. انسانها در این سیروسلوک به نقطه ی عشق به خدمت می رسند ، در سفر اول وقتی پیام را می خوانند ( همسفر بر مرکبی نشسته ایی..) وقتی  بند عشق تو با بند عشق الله برقرار شد که بخواهی عاشقانه به انسان ها خدمت کنی ، در اینجا قضیه فرق می کند ، آن موقع عشق و خدمت مطرح است و اصلا" در فکر گرفتن پاداش نیست.. چون به یک درک و آگاهی و شعوری می رسد و میداند مسائلی پشت پرده وجود دارد که اهمیت آن ها خیلی بالاتر از حفظ جان است ! بعضی انسان ها در برج زندگی می کنند ولی کارتن خوابند و بعضی ها کارتن خوابند ولی انگار در برج های سلطنتی زندگی می کنند . در فیلم ها هم این موضوع را میبینیم !

بعضی انسان ها نمی دانند چطور باید زندگی کنند . ارزش زندگی و حیات را نمی دانند . ارزش هوا ، اکسیژن ، آب ، خاک ..این ها را باید درک کرد ، اگر این ها درک کنیم آن وقت می فهیم پول و ثروت و سرمایه آنقدرها هم مهم نیست . هرچند که ما باید پایه های مالی مان را قوی کنیم ..

اگر چیزی حقیقت و درست باشد ؛ مثلا" وقتی در وادی ها نوشته می شود که با تفکر ساختارها آغاز می شود وحرف درستی باشد ، اگر گفته می شود که صفت گذشته در انسان صادق نیست، چون انسان جاری است و قانون باشد ، اگر گفته می شود که با حرکت راه نمایان می شود ، اگر گفته می شود آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ، ظروف تهی است . اگر گفته می شود در مسائل حیاتی ، مسئولیت دادن به خداوند یعنی سلب مسئولیت از خویش است و این حقیقت باشد ، اگر می گوید پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگریست.. این مفاهیم ، این کلمات راه گشا باشند و پلکانی باشند برای حرکت انسان و این ها درست و حقیقت باشند، مطمئن باشیم که همه این ها اتفاق می افتد!

 

* و برای جهانهای غیر قابل باور ، مورد استفاده خواهد بود و هر یک از این رها یافتگان ، پرنده ای خواهند شد که از ناباوری مطلق به باور واقعی ، دست خواهند یافت در نتیجه ؛ وجود آن ها ، مانند غرش رعد ، خواهد بود .

در سپاس از این عمل بسیار عظیم ما اگر معتقد باشیم می دانیم که حیات ما فقط در این دنیا نیست و فقط یک دنیا و یک آخرت نداریم ، بلکه این ها تمثیل است و آنقدر جهان هایی وجود دارد که قابل شمارش نیست .

شخصی که مصرف کنده است در ناباوری کامل به سر می برد و با خود می گوید که : اصلاً امکان ندارد من مواد مخدر را کنار بگذارم . کسانیکه در سفر اول قرار دارند در ناباوری کامل هستند. ولی به باوری مطلق و کمال میرسند ..


تایپ و‌تنظیم :محمد حیدری لژیون ۲۴
طبقه بندی: سی دی های مهندس دژاکام و امین دژاکام،
برچسب ها: سی دی روزنه موجودیت از مهندس دژاکام، درمان اعتیاد، وب لژیون آقای فریدون جنابی، لژیون ۲۴ شعبه شاداباد،

تاریخ : شنبه 1 مهر 1396 | 01:00 ب.ظ | نویسنده : لژیون کمک راهنما جنابی | نظرات

فریدون جنابی
شنبه 1 مهر 1396 02:58 ب.ظ
بااحترام....تمام مناطق مین گذاری و علامت گذاری وسیله جناب مهندس در راه صراط مستقیم یک حقیقت مسلم و دیدنی است بشرط آنکه خواست محکم و قوی داشته باشی تا راهت سفر و سیر و سلوک نمایی ...یاعلی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

  • paper | چاله | قدس