تبلیغات
درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی - مصاحبه با مسافر تازه رها شده(آقای کریم الله امینی)
امروز جمعه مورخ ۹۶/۰۶/۱۰ در پارک طالقانی مصاحبه ای کردیم با مسافر عزیز آقای کریم الله امینی از لژیون ۲۴ که مدت ۱۲ روز قطع مصرف ot شده و وارد سفر دوم و گل رهایش را از جناب مهندس دریافت نموده که در ادامه خلاصه ای از این مصاحبه که به صورت پرسش و پاسخ است را به آن میپردازیم.

به نام قدرت مطلق الله 

سلام دوستان محمد هستم یک مسافر ، گزارشگر لژیون۲۴
امروز قصد داریم از آقای کریم امینی که به تازگی رهایی یافته از بند اعتیاد مصاحبه ای انجام دهیم و سوالاتی بپرسیم و نظر این مسافر عزیز را بشنویم از روزهای قبل از ورود به کنگره و بعد درمان.

۱. سلام کریم جان حالتان خوب است ؟
سلام ممنونم از لطف شما به حمدالله خوب هستم و سرحال 

۲. خودتان را معرفی کنید به روش کنگره ای ؟
سلام دوستان کریم هستم یک مسافر،اخرین انتی ایکس مصرفی تریاک مدت سفر اول ۱۱ ماه و ۲روز، روش درمان دی اس تی و داروی درمان اوتی ،راهنما، آقای فریدون جنابی و رشته ورزشی در کنگره پیاده روی و الان هم ۱۳ روزه که با دستان پر توان مهندس آزاد و رها هستم.
۳. کریم عزیز شما چگونه با کنگره آشنا شدید ؟
والا من نمیدانستم کنگره کجاست اصلا کارش چیست و چگونه افرادی آنجا هستند شاید بارها در‌ رفت و آمد به محل کار خود شعبه شاداباد را دیده بودم ولی تا به حال چشمم به تابلوی نام آن نیوفتاده بود یا حتی کجکاو هم نشده بودم که ببینم چرا انقدر شلوغ است و رفت آمد زیاد است تا روزی رسید که من از طریق دوستان شنیدم که همچین سازمانی هست و اعتیاد را درمان میکنند بدون درد و مشقت و حتی آموزش هم میدهند به صورت رایگان و اینجا بود که من کنجکاو شدم بیایم و ببینم که چیست کنگره۶۰ و چگونه درمان میکنند اعتیاد را .

۴. آیا در طول سفر ۱۱ماهه خود مشکلاتی هم داشتید یا خیر ؟ 
بله من در طول سفرم به دلیل اینکه سفر خوبی داشته باشم کار نمیکردم مداوم و بی کار بودم و شخص بی کار هم حتما بی پول میشود و مشکل مالی داشتم و اینکه مشکلاتی از جمله نیروهای منفی و آدم های منفی که همه ی اینها به نوع خود مشکل است و باعث دوری از سفر کردن میشود ولی با توکل به قدرت مطلق و آموزش های کنگره ۶۰ توانستم با کسب دانایی به این مشکلات غلبه کنم.
۵. درود بر شما کریم عزیز ،میتوانم بپرسم حال که با یاری خداوند متعال وارد سفر دوم شدید و آن را لمس نمودید این سفر چه حسی دارد؟ حس خیلی خوبی دارم و از خدای بزرگ و مهربان سپاسگذارم .

۶. آیا خدمت کردن در طول سفر اول به شما کمک کرده یا خیر ؟
بله خدمت کردن باعث حال خوش است که من آن را تجربه کرده ام و تاثیر به سزایی دارد .


۷. لطفا نظر خود را در مورد فرمان برداری از راهنما در سفر اول بیان کنید و رابطه آن با سفر و حال خوش و تعادل را بگویید ؟
فرمان برداری از راهنما شرط اول سفر است اگر فرمان راهنما را گوش ندهیم سفر خوبی نمیتوانیم انجام دهیم من همیشه از راهنمای خود آقای جنابی فرمان برداری کردم و تابع دستورات او بودم و او همیشه با مهربانی اگر مشکلی برایم پیش میامد آن را در حد توان خود حل میکرد و سفر ، حال خوش و تعادل همه به این موضوع ربط‌ دارد اگر فرمان بردار نباشی نمیتوانی سفر خوبی انجام دهی وقتی سفر خوبی نکنی حال خوش نداری و وقتی حال خوش نداری به تعادل هم نمیرسی .

۸. آفرین برشما مسافر عزیز ،چه کارهایی غیر از مصرف شربت اوتی میتواند پایه های سفر اول و دوم را مستحکم کند ؟
شربت اوتی که شرط اول است برای درمان جسم و یکی‌از اضلاع درمان چون درمان سه ضلع است ،جسم و روان و جهانبینی ، شرط اول اوتی یا همان داروی نشاط بخش و شرط دوم و مهمترین جهانبینی است که با آموزشهایی که در کنگره میدهند این پایه ها مستحکم تر میشود چون علم و آگاهی ما بالا میرود و یک موضوع دیگر هم اینکه داشتن هم سفر یا بال پرواز این هم مهم است که سفر خوبی داشته باشیم .

۹. یکی حرمت های کنگره۶۰ را که اهمت بالایی دارد نام ببرید ؟
حرمت ها یعنی حریم یعنی احترام و کنگره ۶۰ هم اصول و قوانینی دارد و حرمت های خاص خود که مهم ترین آنها دروغ نگفتن سرزنش نکردن افراد دیگر رعایت ادب و احترام راهنما و اعضای لژیون و همینطور پیروی کردن از قوانین اینها حرمت های کنگره است و حرمت های دیگری هم هست ولی بطور خلاصه عرض نمودم.

۱۰. بله درست است ممنوم از شما و حال بگویید مصرف سیگار یا همان نیکوتین در‌سفر اول چه تاثیری میگذارد ؟
مصرف سیگار چون بالق بر ۱۰۰۰ نوع سم وارد بدن میشود و بر روی جسم و سیستم ایکس تخریب ایجاد میکند بهتر و پسندیده تر است که در سفر اول اگر سیگار مصرف میکنیم آن را هم با روش دی اس تی درمان کنیم چون مانند اعتیاد به مواد تخریب های زیادی دارد و شان و شخصیت یک کنگره ای را پایین میاورد چون ما آمده ایم که درمان شویم آگاه شویم و بهتر و سالم زندگی‌کنیم .

۱۱.جهانبینی‌و اجرای قوانین آن چه تاثیری در بهتر شدن رهجو دارد ؟
اجرای قوانین یا فرامین که قبلا هم اشاره کردم خود شرط اول حال خوش است چون انجام فرمان و انجام قوانین خود به خود نظم و نظام میاورد و اجرای قوانین جهانبینی هم به همین شکل است چون جهانبینی یعنی دانستن مفهوم خوب بودن یا بد بودن و تشخیص راه درست و یعنی چیزهایی که در اطراف خودمان در‌این جهان میبینیم و برداشت میکنیم میشود جهانبینی قوانین آن هم مثل همین یاد گرفتن اینکه آشغال ریختن کار زشت و نا پسندی است یا اینکه دورغ و ناسزا کار بدی است یا غیره که اجرای این قوانین در زندگی خود و مخصوصا در سفر اول خیلی مهم است و باعث میشود سفر آرام بی صدا و خوبی را داشته باشیم همینطور حال خوش .

۱۲. در آخر از مسافر عزیز آقا کریم خواهش میکنیم که آخرین کلام خودشان را بیان کنند ؟
اول از خدای بزرگ سپاسگذارم و بعد از آقای مهندس دژاکام و راهنمای بسیار خوبم آقای جنابی که باعث شدند من به سلامتی برسم چون من دیگر در زندان و تاریکی اعتیاد به مصرف مواد مخدر قرار ندارم و امروز زندگی زیبا و سالمی را شروع کردم که مدیون کنگره ۶۰ و بنیانگذار آن مهندس دژاکام و تلاش خودم و همایت قدرت مطلق الله هستم و انشالله در حال و آینده میخواهم خدمت گذاری را در سفر دوم  ادامه بدهم .

در آخر از مسافر عزیز آقای امینی تشکر میکنیم که ما را یاری نمودند و وقت خودشان را به ما دادند برای انجام مصاحبه و اینجا از‌ استاد عزیزمان سپاسگذاریم که در‌ شدن گزارش این سوالات را طرح نمودند امیدواریم که کریم عزیز همیشه سالم و تندرست باشد و خدمت گذار کنگره ۶۰ .

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست 


تهیه و تنظیم :محمد حیدری لژیون۲۴

برچسب ها: درمان اعتیاد، وب لژیون آقای فریدون جنابی، مصاحبه های لژیون ۲۴، مصاحبه با کریم امینی، مصاحبه های کنگره ۶۰،

تاریخ : یکشنبه 12 شهریور 1396 | 12:31 ب.ظ | نویسنده : لژیون کمک راهنما جنابی | نظرات

محمد
دوشنبه 13 شهریور 1396 03:11 ق.ظ
کریم عزیز امیدوارم که در سفر دوم به آرزوهای خود برسی و تعادل و آرامش نسبی داشته باشی در زندگی و کسب وکارت .
پایدار باشی
فریدون جنابی
یکشنبه 12 شهریور 1396 10:13 ب.ظ
بااحترام...خیلی خوشحالیم از این گفتمان که حدیث دل گفته شد و راه درست سفر اول . برایش جایگاه بالاتری را طلب می نمایم ...یاعلی
پاسخ لژیون کمک راهنما جنابی: سپاسگذار شماییم استاد عزیز . پیروز و سربلند باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

  • paper | چاله | قدس