تبلیغات
درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی - نوشتار( سی دی سیستم ایکس)از مهندس دژاکام
نوشتار سی دی سیستم ایکس از مهندس دژاکام

یکی از مسائلی که من امروز خودم به آن رسیدم این است که هر چه انسان ها صالح تر باشند این سیستم خمر و بیوشیمی شان متعادل تر می شود ..

به نام قدرت مطلق الله


در کل کنگره به حمدالله تمام شعب خوب و در حال فعالیت هستند و همه چیز منظم است و مرزبانها و راهنماها در تمام شعب کارشان را خوب انجام می دهند و بچه ها در حال تلاش برای احداث شعب دیگر هستند و همه چیز شکر خداوند رو به راه است و مسئله خاصی نداریم.

سایت کنگره مسئله بسیار حائز اهمیتی است . اگر کل کنگره را یک طرف و سایت را یک طرف دیگر بگذاریم ، باید یک روزی با هم برابری کنند .

پیشرفت تکنولوژی امروز برای هیچ کس پوشیده نیست و هر کس نتواند با تکنولوژی امروز هماهنگ شود دچار بحران و مشکل می شود . اگر شما به این کارت های عابر بانک که مربوط به امروز و مدرن است نگاه کنید می تانید در عرض 5 دقیقه قبض آب و برق و تلفن را پرداخت کنید و خیلی کارهای دیگر و اگر نباشد باید در صف بانک بایستید .. و چقدر وقت شما تلف می شود !

ما چقدر می توانیم اطلاعات را به آدم ها برسانیم ؟ ولی از طریق سایت خیلی خوب می توانیم این کار را انجام دهیم . سایت ما الان به طور میانگین روزی بالای 500 بازدید کننده دارد که این رقم کمی نیست و در ماه به 15000 تا و گاهی هم بیشتر می رسد.. ا در طول روز شاید بتوانیم  با 3 الی 4 اکیپ  ، 30 نفر را مشاوره بدهیم ولی در سایت می توانیم خیلی اطلاعات قوی ارائه بدهیم . از استرالیا ، کانادا ، آلمان و .. وارد سایت می شوند و بچه های سایت هم الحق دارند خوب کار می کنند و ما هم برای آن ها برنامه هایی داریم .

یک تالار هم به نام تالار گفت و گو باز کرده ایم ؛ هر چیزی یک فرهنگ و یک فرهنگ سازی می خواهد و ما از آن روزی که کنگره را شروع کرده ایم داریم مرتب فرهنگ سازی می کنیم . در مشارکت ها عادت کرده ایم هر کس مشارکت می کند ، کس دیگری جوابش را نمی دهد ، نباید به او بگوئید که حرف تو غلط است و این قانون کنگر است . من مشارکت می کنم و می گویم که ماست سیاه است ، یکی این را قبول ندارد و می گوید ماست سبز است .. و همه رنگ های خودشان را می گویند ولی به هم حمله نمی کنند که تو چرا گفتی ماست سیاه است !؟ باید این قانون درتالار گفت و گو هم رعایت شود . یک بنده خدایی یک حرفی می زند یک مرتبه به او حمله می کنند و تق و تق به او برچسب می زنند و مثلا"متهمش می کنند به خدانشناسی ، بی سوادی و هزار چیز دیگر .پس هیچ کس حق ندارد در تالار گفت و و کس دیگری را متهم کند که تو چرا این حرف را زدی !

مسئله دوم ؛ یک نفر می آید وارد تالار گفت و گو می شود ، ما شک می کنیم که نکند این شخص مسن باشد و یا عباس و نقی باشد و بعد می آئیم و حالش را می گیریم ! در صورتیکه اصلا" ما این حق را نداریم . آزادی بیان مطالب در چهار چوب حرمت ها و در چهار چوب قوانین کنگره برای همه ما مشکلی ندارد .

نکته بعدی این است که سایت کنگره 60 ، سایت مواد مخدر است ، سایت اعتیاد است . تخصص ما اعتیاد و مواد مخدر است و سایت مسائل دینی نیست و ما هم متخصص مسائل دینی نیستیم . پس قسمت های عرفان را جمع کنید چون ما مصرف کننده مواد مخدر هستیم . اگر می خواهید مسائل دینی را مطرح کنید بروید در سایت هایی که مخصوص این کار است .. ما جهان بینی می خوانیم تا جهان اطراف را ببینیم و روابطمان با خانواده و فامیل و دوست و آشنا یک مقدار انسانی باشد ولی در آنجا برای خودتان و کنگره مسئله بوجود می آورید و بینتان هم شکرآب می شود . پس اولا" هیچ کس اجازه ندارد به هیچ کس برچسب بچسباند و با مطلب هیچ کس مخالفت نماید ، ما اینجا حذب و گروه سیاسی و مذهبی نیستیم که حالا بخواهیم مثل نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا یکدیگر را متهم کنیم  ودوم اینکه حتی الامکان سعی کنیم که سایت ، سایت تخصصی مواد مخدر و اعتیاد باشد . ما هزارتا سایت داریم که راجب این مسائل صحبت می کند ؛ اگر بخواهیم راجب یک فیلم سینمایی صحبت کنیم هزار سایت وجود دارد که راجب فیلم سینمایی است ..بگذاریم که این سایت مربوط به مواد مخدر و اعتیاد باشد که 4 تا مصرف کننده و خانواده ها که مشکل دارند بیایند و صحبت کنند .پس کسی که می آید وارد سایت کنگره 60 می شود به خاطر مولانا و محمد سبزه واری و ملاصدرا نمی آید چون اینجا مربوط به اعتیاد و مواد مخدر و روش های درمان و پیشگیری و تجربیات و داروهای اعتیاد است .

مسئله بعدی اینکه شدیدا" به یکدیگر احترام بگذارید و مثل سگ و گربه به جان هم نیوفتید ! احترام متقابل و کامل ، یکدیگر را با احترام صدا بزنید و یاد کنید . بگوئید : آقای کامران ، آقای حسین .. اینجا محیطی نیست که بگوئیم : علی چهار چشم و جمشید تیغ کش !! حتما" با ادب و نزاکت باشید چون این طوری ناگزیر می شویم به یکدیگر احترام بگذاریم و خودمان شخصیت خودمان را بالا ببریم .

چون سایت برای ما خیلی مهم است و من در اینجا از بچه های سایت و آن ها که در تالار گفت و گو رسیدگی می کنند خیلی خیلی تشکر می کنم و می خواهم که سایت ما سایت خوب و منظمی باشد .مسئله بعدی ، سیستم x است . گرچه این صحبت ها را بارها و بارها گفته ایم ولی هر دفعه از یک زاویه و دیدگاه این صحبت ها را انجام می دهیم .

راجب اعتیاد دو گروه معتقد به روش های درمان اعتیاد بودند : یک گروه معتقد بودند که برای درمان اعتیاد باید از سیستم پزشکی ، دارو و دوا استفاده کرد که حالا به عناوین مختلف و متدهای گوناگون . یک گروه دیگری بودند که می گفتند برای درمان اعتیاد باید مسائل معنوی باشد . مثل گروه درمانی ، سیر و سلوک روحانی ، گفتار درمانی..

در حقیقت یک گروه تابع جسم بودند و یک گروه می گفتند که باید روان درست شود ، روان درمانی ! حالا صرف نظر از آنکه آن هایی که می گفتند باید جسم درست شود ، ساز و کارش چه هست خودش قابل بررسی است . این هایی هم که گفتند باید با معنویات درست شود و ساز و کارش یا درست است و یا غلط ، این دو گروه در جایگاه خودشان بودند و یکدیگر را گاهی نمی پذیرفتند ..

کنگره 60 آمد و روی هر دو مورد دست گذاشت و گفت اینکه در مقوله جسم است این جسم شرایطش و این سیستم بیوشیمی و چه و چه است و ساز و کارش باید این باشد و مسئله را حل کرد . روی روان هم آمد و گفت که مشکلاتی مثل افسردگی و بی خوابی و بی قراری است و خیلی میل های دیگر . این ها ریشه اش ، ریشه روانی نیست گرچه بیماری روانی است ، منتها ریشه اش در قسمت فیزیولوژی و جسم است و باید آن ها درست شود ، اگر آن ها درست شود شبه افیونی هم درست می شود .

ما در کنگره ذره ذره روی سیستم بیوشیمی تجربیات زیادی را کسب کردیم ، شاید تنها سیستمی که مدت 10 سال با این زاویه نگرش و این دیدگاه روی سیستم بیوشیمی توجه کرده سیستم کنگره 60 بود و آزمایش هایی هم که انجام داد مستقیا" روی مدل انسانی بود و بعد این قضیه را مطرح کردیم که یک سیستمی در بدن انسان است به نام سیستم x که ( x به معنی مجهول است ، یعنی کاملا" معلوم نیست ) و ما در مطالعات جدید اسم سیستم شبه افیونی را سیستم x گذاشتیم .سیستم x شامل : مغز و نخاع و غدد فوق کلیوی و تمام غدد درون ریز بدن و هیپوفیز است . که در قسمت مغز شامل هیپوتالاموس ، پل مغزی ، قشر مغزی و .. است و در کل این مجموعه سیستم x شاید جاهای دیگری هم باشد که ما خبر نداریم . در تمام قسمت های بدن یک سری مواد شبه افیونی و شیمیایی ترشح می شود که تمام حالات روحی و روانی هر شخصی در کنترل این مواد شیمیایی است و یک چیز بسیار عجیب و غریبی است .

بارها راجب دوپامین صحبت کرده ایم ، دوپامین می رود بالا وارد مرحله اسکیزوفرنی می شویم ، می آید پائین پارکینسون می گیریم . دوپامین یک ذره تغییر می کند شاد و شارژ هستیم ، می آید پائین افسرده ایم . می رود بالا از هواپیما با چتر می پریم پائین ، بیاید پائین نمی پریم ! اگر دینورفینت میزان باشد می روی و قله قطب شمال را فتح می کنی و اگر میزان نباشد نا نداری از روی تشک بلند شوی ! سروتونینت خوب کار می کند ، کلی هم بدهی و مشکل داری ولی شاد و سرحال و قبراقی . سروتونین پائین باشد ، کلی پول و خوشبختی داری ولی دلت می خواهد بمیری و افسرده ایی ! انکفالینت کار کند پایت زیر ماشین می رود ، کمرت می شکند ولی درد را زیاد احساس نمی کنی . انکفالینت کار نکند یکی از انگشتانت درد بگیرد ، این درد می خواهد تو را بکشد . تستوسترون برود بالا خیلی شجاع می شوی ، کم شود ترسو می شوی .

اصلا" این چیزی که من به آن رسیده ام گویی که خداوند ما انسان ها را به گونه ایی آفریده است که نمی خواهد برای ما کاری کند . یک ذره فرمان بدهد که دوپامین بیاید پائین آدم خلی می شویم و برود بالا آدم افسرده ایی می شویم . سروتونین بیاید پائین آدم گوشه گیری می شویم و برود بالا آدم شارژی هستم . یک ماده تغییر کند میل به خوراکی داریم ، یک ماده خوب کار کند 60 کیلومتر پیاده می رویم ، کار نکند نای راه رفتن نداریم . گویی که ما همه تحت فرمان این مواد شبه افیونی هستیم در زندگی و حیاتمان . خوب کار کند ، شب خوب می خوابیم و خوب هم بیدار می شویم ، خوب کار نکند با صدای وز یک مگس از خواب می پریم .. مواد بیوشیمی خوب کار کند مسائل زناشویی حالت نرمال و طبیعی دارد ، خوب کار نکند دچار مشکل و بحران های خیلی خیلی شدیدی می شویم .

من اینجا به این نتیجه برخورد کردم و به آن اعتقاد دارم که خداوند وقتی در قرآن مجید و یا کتاب شریف می گوید : در بهشت برین 4 نهر جاری است ، حالا صرف نظر از اینکه یکی آب و یکی عسل و یکی شیر است ، یکی هم خمر است . خمر یعنی همین ها ! من گفتم این چشمه هایی که بعنوان تمثیل استفاده شده مثلا" ممکن است عشق باشد ، ایمان باشد و عقل باشد و یکی خمر باشد . یعنی اگر این خمر کار نکند مرخص هستیم !

آن هایی که متعادل هستند و یواش یواش انسان های خوبی می شوند ، خداوند خمرشان را در این دنیا میزان میکند و آن هایی که هنوز یک مقدار مشکل دارند این خمر کار نمی کند . چون سیستم ایمنی بدن هم تحت کنترل و مکانیزم همین سیسم است ، اگر این سیستم کار نکند ممکن است شخص سرطان بگیرد و یا قلبش دچار مشکل شود ..و هزار و یک نوع مرض و مریضی دیگری داشته باشد . ولی اگر این سیستم خوب کار کند تا بخواهد یک مریضی ریشه پیدا کند سیستم ایمنی بدن آن را سرکوب می کند ولی اگر خوب کار نکند مثل سدی می ماند که یک شکاف در درون آن بوجود آمده است و ذره ذره دارد آن را گسترش می دهد .

و به این نتیجه رسیدم که اگر معتقد باشیم اعتیاد یک مقدار ژنتیکی است ، ژنتیک در این قسمت است نه در قسمت اخلاق و رفتار پدرش ! و آن ژن جوری است که مثلا" دوپامینش میزان نیست و ژنی که دوپامین را کنترل می کند مشکل دارد و یا آن ژنی که دینورفین را می سازد مشکل دارد . بچه ایی که از مادر متولد می شود اگر دارای ژن مشکل داری باشد آن سیستم بیوشیمی که اسمش را سیستم x گذاشتیم نامتعادل می شود و بچه دچار انواع و اقسام بیماری ها می شود . در جوانی هم همین طور است . پس این سیستم یک سیستم بسیار سرنوشت سازی است . اگر سیستم xشما خوب کار کند می توانید 5 ساعت تمرین کنید و بهترین نقاشی ها را بکشید و یا یک نویسنده شوید ..ولی اگر این سیستم خوب کار نکند انواع و اقسام بیماری های مالیخولیایی را می گیرید و هیچ کاری هم نمی توانید بکنید .

می رسیم به نقطه یی که من به آن معتقد هستم ؛ یک سری از افرادی که می آیند و درگیر اعتیاد می شوند ( یک گروه نه همه ) این ها یک سری بیوشیمی شان کم است و به همین دلیل به طرف اعتیاد کشیده شده اند و این ماده آن را در اختیار آن ها قرار می دهد . نمی خواهم بگویم همه آن هایی که به طرف اعتیاد کشیده می شوند مشکل ژنتیکی دارند ولی تعدادی از آن ها این سیستمشان بالانس نیست . میبینید که حالش خوب نیست و ناراحت است ، دو پک تریاک می کشد خوب می شود ! .. و بعد تجربه کردیم که خیلی بچه ها بیماری هایی داشتند و زمانی که شروع به تیپر کردند این سیستم بیوشیمی و سیستم ایمنی شروع کرد به ترمیم کردن خودش و تا 90 درصد آن بیماریشان هم از بین رفت و بعضی ها هم تا 100 درصد ! و دیدیم در سیستم آن هایی که سیستم بیو شیمی بدنشان بازسازی شد هر کدام 5 الی 6 سال هم جوانتر و سرحال تر شدند و قامتشان راست شد و از آن حالت کج و کوله گی در آمدند .

در مواردی که بعضی ها عصبانی اند ، زود خشمگین می شوند و مردم آزاری می کنند ، سیستم به عقیده من خوب کار نمی کند و نمی توانند ریلکس و آرام باشد . تقریبا" مثل حالتی که شما نئشه بودید و سیستم بیوشیمی تان خوب کار می کرد و با اعضاء خانواده و همسر و فرزندتان خوب حرف می زدید ولی وقتی که خمار می شوید بچه را پرت می کنید آن طرف ! چون در آنجا سیستم در حالت تعادل نبود .

و یکی از مسائلی که من امروز خودم به آن رسیدم این است که هر چه انسان ها صالح تر باشند این سیستم خمر و بیو شیمی شان متعادل تر می شود ، وقتی که متعادل تر شد می توانند همه چیز را تحمل کنند حتی سخت ترین چیز ها را و اگر آن سیستم خوب کار نکند اصلا" نمی توانند تحمل کنند . منظور از شراب الهی همین است.

شراب ناب می خواهم که مرد افکن بود زورش  

که تا یک دم بیآسایم ز دنیا و شر و شورش

همه این شراب و می الهی که بزرگان و عرفا می گویند همین بیوشیمی بدن ماست . اگر این بیوشیمی کار نکند 2 ساعت کار کنید خسته می شوید . پس هر کدامتان دیدید که زود پرخاشگر و عصبانی می شوید .. بدانید این سیستم مشکل دارد و ما اسم این مجموعه سیستم را سیستم گذاشته ایم .

امروز من معتقد هستم تنها دارویی که سیستم x را درست می کند تریاک است . هر نوع اعتیادی که باشد ، حتی برای بیماری های روانی هم تریاک می تواند سیستم x را بازسازی کند .

ما آمدیم روی قسمت جسم ؛ البته باید بلد باشیم ، من بارها و بارها گفته ام تریاک اگر دست حکیم حاذق باشد شفاست و دست مردم عادی باشد جنایت است . بارها و بارها گفته ام ؛ تریاک یک چهره صد در صد الهی دارد و شفابخش است و یک چهره صد در صد شیطانی و اهریمنی دارد. در تمام بیمارستان ها این مورفین هایی که دارند استفاده می کنند چهره الهی تریاک است . من حتی فکر می کنم که روز اولی که خداوند تریاک را خلق کرد برای بیماری های روانی امروز و درمان انواع اعتیاد امروز آن را خلق کرد .

ما به قسمت جسم که رسیدیم گفتیم در یک فرد معتاد مسئله مواد مخدر مثل سم عمل نمی کند و عمل سم زدائی صحیح نیست و خارج کردن مواد مخدر از بدن معتاد ارزش علمی ندارد بلکه مخرب هم است ، مواد مخدر همه دارو هستند و شخص وقتی که از آن استفاده کرد و جایگزین شد باید ذره ذره تیپر کند تا به مرحله نرمال و عادی برسد .

ما آمدیم در کنگره تریاک را با یک دیدگاه دیگری که تاکنون وجود نداشت و چنین راه حلی پیدا نشده بود حتی در ترک های سنتی که در آن ها هیچ ساز و کار و پروتکلی وجود نداشت و سیستم شبه افیونی درست نمی شد و در آن روش مواد را 20 روزه کاهش می دادند که البته خیلی بهتر از روش های دیگر بود .. کما اینکه زمانی که من روی خودم انجام می دادم پله ها 15 روزه بود چون اولین نفر خودم بودم و هنوز راه کاملا" مشخص نبود ولی در عمل دیدیم که پله های 21 روزه خیلی بهتر از 15 روزه جواب می دهد . هیچ تعصبی هم نداریم چون همه ما کاوشگر هستیم و آمدیم تریاک را درمان کردیم و به نتایج بسیار عالی رسیدیم و بچه هایی که از این طریق درمان شدند برگشت نداشتند و برگشت خیلی پائین بود و در سیستم رهایی خودشان کاملا" پایدار و پابرجا بودند و به مواد مخدر حساسیت ندارند و ما آن ها را ایزوله و فراری نکردیم ! گفتیم اگر اعضا خانواده شما مصرف می کنند ، بگذارید مصرف کنند و شما باید به یک مرحله ایی برسید که خودتان مصرف نکنید . بعد آمدیم روی هروئین جواب گرفتیم و بعد کراک و شیشه و انواع قرص ..که روی همه جواب گرفتیم و همه شان سند کنگره هستند . دزد حاضر ، بز حاضر ! تئوری کاملا" آزمایش و عمل شد . بعد خوشبختانه مسئله شربت تریاک مطرح شد و ناظر بودند و میدیدند که تریاک دارد خوب عمل می کند چون درمان شدگانی که در کشور ما با این متد درمان شدند ، من ایمان راسخ دارم که یکی مثل آن ها در دنیا نیست !

5 الی10 سال است که نکشیده است هنوز باید بگوید من یک معتادم و خودش را معتاد می داند و تبدیل به یک زنجیری و فراری شده است که باید از همه چیز فرار کند ! در کنگره بچه ها پس از اینکه درمان شدند پتانسیل خودشان را در جاهای دیگر نشان دادند ، قیافه هایشان که عوض شد هیچ ، شروع کردند وارد دانشگاه و تحصیل شدند ، به کارها و شغل هایش برگشتند و در گروههای مختلف ورزشی عرض اندام کردند و در تمام سطوح مختلف و در شعر و شاعری دیدیم که بعد از درمان بالاترین پتانسیل را دارند و هنوز این نوع درمان به تصور آمریکایی ها و غربی ها نمی گنجد ، اصلا" باورشان نمی شود . من در آلمان عکس بچه ها را نشان می دادم می گفتند امکان ندارد و برایشان این سیستم تعجب برانگیز است .

شربت تریاک ایجاد شد و پروتکل آن را چندین جا عمل کردند ولی موفق نبودند .. تا اینکه من به آقای دکتر مکری در مرکز ملی مطالعات اعتیاد ایران ، چند نامه نوشتم که ما می خواهیم از مرکز شما بازدید کنیم ، دو سه تا نامه نوشتم که جواب ندادند ، آقای مکری که در معاونت آموزشی است و مرد بسیار شریفی است با او تلفنی صحبت کردم و گفتم ما می خواهیم از مرکز شما بازدید کنیم . گفت بازدید چه ؟ گفتم ما می خواهیم بیائیم تا ببینیم متادون و چه و چه را چطور می دهید . یک ماهی طول کشید تا وقت گرفتیم و همراه با  20 تا از بچه ها از نمونه های مختلف هروئین و کراک و قرص .. با لباس های تر و تمیز به آنجا رفتیم و جلسه گذاشتیم . بچه ها خودشان را یکی یکی معرفی کردند و بحث شربت تریاک پیش آمد. دکتر مکری سوال کرد اگر شربت تریاک بیاورم حال بچه ها خراب نمی شود ؟ چون معتادها باید از تریاک فرار کنند و در تمام کتاب ها و دانشگاهها گفته اند که اگر تزریقی قاشق ببیند حالش خراب می شود .. گفتم این ها هیچ کدامشان حالشان خراب نمی شود . شربت را در نعلبکی ریختند و آن را آزمایش کردند .. گفت : با ما همکاری می کنید ؟ من پذیرفتم که یک پایلوت را با آن ها اجرا کنم ولی شرط داریم ؛ گفتم 50 نفر از بچه ها هفته ایی یک بار می آیند و موادشان را می گیرند ، گفت از بچه ها هفته ایی یکبار باید آزمایش بگیریم که من نپذیرفتم ، گفت از کجا معلوم بچه ها که روی شربت تریاک هستند مثلا" نرفته اند که کراک و شیشه و قرص مصرف کنند ؟ گفتم ما از قیافه ها متوجه می شویم ، گفت این کافی نیست ما باید یک سندی داشته باشیم که فردا ارائه دهیم پس باید هفته ایی یکبار آزمایش بگیریم و ماهی یکبار پرسش نامه پر کنند و ما از این ها تست روانشناسی بگیریم تا به آمریکا و کانادا و.. بفرستیم . مقرر شد میزان شربت با ما و نظارت با آن ها باشد ..

بچه ها وارد پایلوت شدند در حالیکه برایشان سخت بود و تا این لحظه حدود 12 نفر به درمان قطعی رسیده اند و الحمدالله بعد از 5 ماه پاکی یکی شان هم برگشت نخورده است و 5 نفر دیگر هم ظرف 20 روز آینده به رهایی می رسند . یعنی حدود 30 درصد به درمان قطعی رسیدند و هیچ کدام هم برگشت نکردند و این یک مطلب بسیار بی نظیری است که این تعداد به درمان برسند و تا آخر پروسه هم بیایند ! 100 نفر می گرفتند یک ماهه ، که در نهایت هیچ کدام از اینها باقی نمی ماند ولی ما با این شرایط بالای 30 درصد درمان داشتیم و با این پروتکل و با این روش درمان تدریجی و همان ضریب 8 درصد و پله های 21 روزه این ها به درمان قطعی رسیدند . و نتیجه آن شد که آقای دکتر مکری به من زنگ زد و تصاویر تمام شعب کنگره را بردند و گفت : مهندس ما هزارتا به شما سهمیه می دهیم ! یعنی درمان با تریاک می شود یکی از پروتکل های مهم کشور تا چند سال آینده و بعد حتما به کشورهای دیگر هم کشیده خواهدشد تا آن ها هم معتادانشان را با پروتکل های خاص خودش با شربت تریاک درمان کنند .حتی به اعتقاد من الکلی های اروپا و آمریکا و روسیه .. این ها همه با شربت تریاک صد درصد جواب قطعی می گیرند . الان برای شیشه هیچ راهکار و دارویی ندارند ولی با شربت تریاک جواب این قضیه را می گیرند .

آقای دکتر نوییی ، رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی اجتماعی دانشگاه تهران می گفت : من نمی دانم مهندس ، شیشه متاانفتامین است و از خانواده انفتامین هاست و تریاک متعلق به خانواده نارکوتیک هاست و دو چیز مجزا هستند ، شما چگونه آمدید متاانفتامین را با تریاک درمان کردید ؟ ولی مطمئن هستم که این کار را کرده اید و این کار شده است . من گفتم : من نمی دانم ! ما این کار را کردیم و شد . حالا کار شماست که ببینید چرا این طور شد ؟! و بعد دلیل آوردم ؛ به دلیل اینکه تریاک ماده ایی است که دارای آلکالوئید های متعدد است مثل : مورفین ، کدئین و.. و هر کدام یک خاصیت دارد . 25 آلکالوئید دارد و هر کدام یک ویژگی دارند و تمام این ویزگی ها در ماده تریاک نهفته است . مثل یک کوکتل می ماند و یا چنگکی که 25 تا سر دارد ! حتما" از این 25 تا حداقل دوتایش به سیستم متاانفتامین جور درمی آید .

پس ببینید که اصلا" در هیچ کتاب پزشکی نیست . بنابراین برای همه ما که ظرف 9 الی 10 سال کار کرده ایم این یک روزیه خیلی خیلی بزرگ است که مرحله بعدی  برای درمان 1000 نفر در تمام شعب کنگره 60 شربت تریاک را در اختیار ما قرار می دهند و خیلی مشکلات ما را حل خواهد کرد . چون شربت تریاک به کراک خیلی عالی جواب میدهد ، به شیشه هم همین طور .

شخص پیش من آمده است و 2 سال است که کراکی شده است و می خواهم او را با تریاک درمان کنم ، اصلا" تریاک ندیده است و نمی داند تریاک چه هست ! و برای تهیه اش مشکل دارد .. رفتن پیش قاچاقچیان ، خرید جنس قاچاق ، جنس آشغال ..اندازه گیری و وزن کردنش .. یک سری مشکلات داشت که تا حالا می گفتیم عمل کنید ایرادی ندارد و تریاک خوب بود یا بد قربة الی الله مصرف کنید و به نیت اینکه تریاکش خوب است بخورید ! چون راه دیگری نداشتیم . حالا این سیستم باز می شود و بعد می توانیم ساز و کار شربت را به شعب دیگر و راهنماها بگوئیم چون به راحتی قابل اندازه گیری و بر حسب سی سی است . پول سنگینی هم بابت آن نمی دهید و قیمت هر لیتر شربت تریاک 14000 تومان است و هر لیتر معادل 100 گرم که این صدگرم شاید معادل 200 گرم و یا 150 گرم تریاک بیرون باشد و کاملا" کارخانه آن را درست می کند و این موفقیت بزرگی بود .

کنگره گفت جسم این است و روان این است و یک شاخه دیگری را وارد پروسه درمان و مهار اعتیاد کرد به نام جهان بینی ، درست کردن فکر و تفکر و اندیشه و امروز باید همه ما سپاسگذار خالق باشیم که توانسته ایم به این موفقیت ها دست پیدا کنیم و این داروی بسیار موثر و شفابخش را به صورت قانونی و رسمی در مورد این قضیه مورد استفاده قرار دهیم و مطمئن هستم که این کمک خیلی شایانی در سطح کشور برای مهار اعتیاد خواهد کرد ، مشروط به اینکه پروتکل درست اجرا شود ، این نکته خیلی مهمی است .

مسئله خیلی ساده است ؛ شما یک غذا درست می کنید باید یک مقداری نمک داخل آن بریزید چون اگر نریزید کم نمک و اگر خیلی بریزید شور می شود . باید استاد باشید و آن اندازه را بلد باشید ، آن اندازه خیلی مهم است. می خواهید آشپزی کنید وقت می خواهد تا یک خورشت قورمه سبزی و یا قیمه جا بیوفتد . بخواهید یک ساعته قورمه سبزی درست کنید باید خودتان بخوریدش !!

پس جهان بینی هم وارد این قضیه شد و مثلث درمان و پیشگیری و مهار اعتیاد کامل شد و انشاالله پیش می رویم به سوی موفقیت ها و رهایی انسان های دیگری از دام اعتیاد .


تایپ و تنظیم :محمد حیدری لژیون ۲۴
طبقه بندی: سی دی های مهندس دژاکام و امین دژاکام،
برچسب ها: سی دی سیستم ایکس، نوشتار سی دی سیستم ایکس، سیستم ایکس از مهندس دژاکام، درمان اعتیاد، وب لژیون آقای فریدون جنابی،

تاریخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 | 02:40 ب.ظ | نویسنده : لژیون کمک راهنما جنابی | نظرات

فریدون جنابی
پنجشنبه 20 مهر 1396 09:58 ب.ظ
بااحترام...خیلی خوبه محمد خداقوت . یاعلی
پاسخ لژیون کمک راهنما جنابی: سلام ممنونم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

  • paper | چاله | قدس